Skip to main content

Kto może prowadzić wirtualne biuro?

17
lut, 2023
Wirtualne biuro może prowadzić każdy, wpisany do rejestru działalności gospodarczej. Wirtualne biuro to nowoczesna usługa dla przedsiębiorców umożliwiająca znaczne obniżenie kosztów firmowych. Możliwość wynajęcia adresu do rejestracji w US, ZUS, GUS i KRS, firmowej korespondencji i celów promocyjnych pozwala zarejestrować działalność bez zbyt dużych nakładów finansowych. Wirtualne biuro Warszawa  oferuje przedsiębiorcom adres siedziby w prestiżowej lokalizacji w najniższej cenie na rynku oraz wiele dodatkowych usług ułatwiających prowadzenie własnego biznesu. Wybierając wirtualny adres możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi korespondencji firmowej, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej i wsparcia w rejestracji spółki.  Z usług biura wirtualnego w Warszawie mogą skorzystać prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, spółkę handlową, spółkę z o.o i spółkę akcyjną. Przepisy polskiego prawa umożliwiają rejestrację firmy pod wirtualnym adresem, dlatego wielu przedsiębiorców może skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, które pozwala znacznie zredukować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Legalność wirtualnego biura nie pozostawia wątpliwości. E-biuro jest w pełni legalnym rozwiązaniem, a przedsiębiorcy nie muszą się obawiać kwestionowania przez urzędy możliwości rejestracji firmy pod wirtualnym adresem.

Jak założyć biuro wirtualne?

Przedsiębiorcy, którzy są zarejestrować firmę pod wirtualnym adresem mogą wybrać jeden z atrakcyjnych pakietów dla firm, dopasowany do aktualnych potrzeb. Wystarczy skontaktować się z doświadczonymi doradcami, którzy z przyjemnością pomogą dopasować usługi do charakteru działalności. Wszystkie formalności związane z adresem siedziby załatwisz w ciągu 24 godzin, drogą mailową, a w razie potrzeby podczas bezpośredniego spotkania.  Zalety wirtualnego biura to przede wszystkim:
 • możliwość korzystania z prestiżowego adresu siedziby,
 • znaczne obniżenie kosztów związanych z wynajęciem lokalu biurowego,
 • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
 • zwiększone możliwości promocji i pozyskiwania klientów,
 • korzystne interpretacje podatkowe,
 • wyższa pozycja firmowej strony internetowej w wyszukiwarkach,
 • usługi wirtualnego sekretariatu w najniższej cenie na rynku,
 • niższe koszty usług księgowych, prawnych i doradztwa podatkowego,
 • możliwość dopasowania zakresu usług do indywidualnych potrzeb,
 • pomoc doświadczonych specjalistów w zakładaniu spółki,
 • wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej,
 • uproszczone procedury założenia wirtualnego adresu,
 • możliwość podpisania umowy drogą mailową.
Wirtualne biuro to doskonały sposób na realne oszczędności i zwiększone możliwości promowania firmy na lokalnym rynku oraz w internecie. Wirtualny adres Warszawa to najlepsze rozwiązanie dla ceniących usługi na najwyższym poziomie, niskie ceny, indywidualne rozwiązania oraz pomoc doświadczonych specjalistów dostępnych 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Skorzystaj z najlepszej opcji dla Twojego biznesu i wyprzedź konkurencję.
ac

Popular Articles

Czym jest status uchodźcy?

Prawo międzynarodowe umożliwia osobom uciekającym przed wojną, prześladowania…

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w wirtualnym biurze?

Wirtualne biuro cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. R…

Karta Polaka – czym jest i kto może otrzymać?

Karta Polaka jest dokumentem potwierdzającym przynależność do Narodu Polskieg…