Skip to main content

Wirtualne biuro – co to jest, czy warto, ile kosztuje?

04
kwi, 2021
Wirtualne biuro to nie tylko prestiżowy adres dla prowadzącego działalność gospodarczą, ale także szereg dodatkowych usług. Wiele firm świadczących tego rodzaju usługi oferuje nie tylko prestiżowy adres do rejestracji, ale również obsługę korespondencji, obsługę poczty elektronicznej, indywidualną linię telefoniczną, udostępnianie sali konferencyjnej na spotkanie z klientami (wynajem na życzenie),  rejestrację firmy w US, ZUS, GUS, prowadzenie księgowości, wsparcie prawne i informatyczne, doradztwo podatkowe. Korzystanie z wirtualnego biura pozwala przedsiębiorcy skupić się realizacji zleceń i pozyskiwaniu nowych klientów. Wirtualne biuro to również znacznie niższe koszty prowadzenia firmy niż w przypadku wynajmu tradycyjnej powierzchni biurowej, zatrudnienia księgowego, radcy prawnego czy doradcy podatkowego. Z wirtualnych biur coraz częściej korzystają również przedsiębiorcy obecni od wielu lat na rynku, którzy szukają optymalnych rozwiązań i oszczędności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wirtualne biuro od wielu lat cieszy się rosnącą popularność wśród przedsiębiorców. Sprawdzone od prawie trzech dekad na całym świecie, rozwiązanie to doskonała alternatywa dla tradycyjnego wynajmu lokalu biurowego. Wirtualne biuro Warszawa  wspiera przedsiębiorców w realizacji ciekawych pomysłów oferując najwyższej jakości usługi w najniższej cenie. Biuro wirtualne to najlepszy wybór zarówno dla rozpoczynających przygodę z prowadzeniem biznesu, jak i dla firm o uznanej pozycji na rynku. Nowatorskie rozwiązanie pozwala korzystać z adresu siedziby w prestiżowej lokalizacji bez konieczności inwestowania w wynajem, wyposażenie i utrzymanie powierzchni biurowej. E-biuro to przede wszystkim doskonała alternatywa, dla przedsiębiorców którzy potrzebują adresu siedziby do rejestracji, ale ich działalność nie wymaga codziennego przebywania w biurze i bezpośrednich kontaktów z klientami.

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Wirtualny adres to najlepsza opcja dla początkujących przedsiębiorców, startupów, freelancerów oraz wszystkich prowadzących działalność gospodarczą, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach firmowych. Zastanawiasz się, ile kosztuje wirtualne biuro? Wirtualne biuro cena jest uzależniona od pakietu usług oferowanych wraz z adresem do rejestracji firmy, korespondencji i celów marketingowych. Wirtualny adres Warszawa oferuje atrakcyjne pakiety usług, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Ceny wirtualnego biura rozpoczynają się już od 99 zł netto miesięcznie, co jest wyjątkową ofertę w porównaniu z kosztami wynajmu lokalu biurowego w Warszawie i okolicach. W najtańszym pakiecie dostępny jest wirtualny adres do rejestracji oraz obsługa korespondencji przychodzącej. W droższych pakietach dostępne są takie usługi jak: odbiór awizo, skanowanie poczty, powiadomienia o nadejściu przesyłki, przygotowanie korespondencji oraz wysyłka na wskazany adres. Warto wspomnieć, że najdroższy pakiet usług wirtualnego biura obejmujący prestiżowy adres dla firmy, nielimitowane skanowanie poczty oraz pełną obsługę korespondencji firmowej to koszt 239 zł netto miesięcznie, co w porównaniu z ceną wynajmu powierzchni biurowej i zatrudnieniem sekretarki lub asystenta jest wyjątkowo korzystną ofertą. W pakietach dla firm dostępne są także usługi księgowe, doradztwo podatkowe, obsługa prawna i pomoc w rejestracji spółek. Cena prowadzenia księgowości firmowej zależy od ilości miesięcznych faktur oraz tego czy przedsiębiorstwa rozlicza się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów czy Ksiąg Rachunkowych. Podobnie rzecz się ma z usługami prawnymi i doradztwem podatkowym. Wirtualne biuro w Warszawie oferuje najniższe ceny usług dla klientów korzystających z wirtualnego adresu siedziby i wirtualnego sekretariatu.

Wirtualne biuro, a miejsce prowadzenia działalności, czy wirtualne biuro jest legalne?

Wirtualny adres to nowoczesna usługa dla przedsiębiorców poszukujących realnych oszczędności i zwiększonymi możliwościami pozyskiwania klientów oraz budowania pozytywnego wizerunku marki. Korzystna oferta pozwala prowadzić działalność bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu lokalu biurowego. Czy wirtualne biuro jest legalne? Okazuje się, że Urząd Skarbowy nie może odmówić rejestracji firmy pod wirtualnym adresem ze względu na obowiązujące przepisy. Warto jednak dodać, że taką możliwość daje jedynie wirtualne biuro, w którym faktycznie prowadzona jest działalność gospodarcza. Nie oznacza to jednak, że korzystający z wirtualnego adresu muszą przebywać w miejscu wskazanym podczas rejestracji, jedynie, że pod wskazanym adresem istnieje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej jest to jedyne wymaganie, ale przy rejestracji spółki komandytowej, spółki cywilnej, spółki handlowej, spółki akcyjnej czy spółki z o.o. konieczna jest również możliwość prowadzenia korespondencji firmowej.  Wirtualne biuro Warszawa to doskonały wybór, zarówno dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak spółkę. Biuro wirtualne w Warszawie znajdujące się w prestiżowej lokalizacji spełnia wszystkie wymagania dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Usługa wirtualnego sekretariatu oraz pełna obsługa  korespondencji firmowej umożliwia rejestrację spółki pod wirtualnym adresem siedziby i znaczne obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.  Wirtualne biuro a miejsce prowadzenia działalności to kwestia często dyskutowana pośród przedsiębiorców. E-biuro Warszawa to w pełni legalne rozwiązanie dla biznesmenów, którzy chcą rozwijać swoją działalność bez wysokich kosztów związanych z wynajmem powierzchni biurowej.

Zalety wirtualnego biura – dlaczego warto skorzystać z innowacyjnych usług dla firm?

Wirtualne biuro to maksymalne korzyści dla przedsiębiorców w minimalnej cenie. Zastanawiasz się jakie są zalety wirtualnego biura? Wybierając adres siedziby w prestiżowej lokalizacji nie tylko budujesz pozytywny wizerunek swojej marki, ale także szereg dodatkowych korzyści. Wirtualny adres Warszawa wpływa na zwiększone możliwości promocji i pozyskiwania klientów na lokalnym rynku, a także korzystne interpretacje podatkowe. Dodatkowym atutem, jest wyższa pozycja strony www Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych ze względu na warszawski adres siedziby. Wirtualny adres umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej bez wysokich nakładów finansowych i realizowanie planów zawodowych bez konieczności korzystania z oszczędności lub zaciągnięcia kredytu. Wirtualne biuro to najlepsza opcja dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie posiadają własnego lokalu mieszkalnego. Właściciele mieszkań na wynajem rzadko wyrażają zgodę na rejestrację firmy pod adresem nieruchomości. Biuro wirtualne to również korzystniejsza alternatywa niż rejestracja w miejscu zamieszkania ze względów podatkowych oraz budowania zaufania do Twojej firmy. E-biuro Businesscare24.pl to także dodatkowe usługi dla firm w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wirtualne biuro to także spore oszczędności na usługach dla firm. Wybierając wirtualny adres możesz skorzystać z profesjonalnej obsługi korespondencji bez konieczności zatrudniania pracownika, ponoszenia dodatkowych opłat za usługi recepcji. Wirtualny sekretariat to także oszczędność czasu: dzięki usłudze skanowania poczty i wysyłki na wskazany adres nie musisz odbierać przesyłek kilka razy w tygodniu. Wirtualne biuro to także usługi biegłego biura rachunkowego, doświadczonej kancelarii prawnej i kancelarii doradców podatkowych w najniższej cenie w Warszawie i okolicach. Przedsiębiorcy mogą dopasować usługi do indywidualnych potrzeb i modyfikować wraz z rozwojem działalności gospodarczej. Wirtualne biuro Warszawa oferuje również atrakcyjne promocje dla nowych klientów, dzięki czemu możesz rozpocząć prowadzenie własnej firmy bez zbyt dużych inwestycji. Biuro wirtualne to najlepsza opcja dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą sprawdzić się w biznesie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek.
Ambasador

Popular Articles

Czym jest status uchodźcy?

Prawo międzynarodowe umożliwia osobom uciekającym przed wojną, prześladowania…

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w wirtualnym biurze?

Wirtualne biuro cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. R…

Karta Polaka – czym jest i kto może otrzymać?

Karta Polaka jest dokumentem potwierdzającym przynależność do Narodu Polskieg…