Skip to main content

Najlepsze wsparcie w zarządzaniu firmą

O nas

Działamy na rynku od 2008 roku. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w szeroko pojętym biznesie. Od zarządzania, przez księgowość, aż po nowe technologie. Łącząc te wszystkie kategorie powstał projekt Business Care 24.

Nasza firma ma bogatą ofertę, która jest głównie skierowana do mieszkańców województwa mazowieckiego, a w szczególności Warszawy.

Business Care 24 w Warszawie to adres do rejestracji firmy i celów marketingowych, obsługa korespondencji, prowadzenie księgowości oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Wirtualne biuro to idealny wybór dla ceniących profesjonalne usługi, niskie koszty oraz wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Wirtualne biuro zwane również e-biurem pozwala na funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu. Pomysł na wirtualne biura zrodził się w 1994 roku, a pomysłodawcą takiego rozwiązania był Ralph Gregory. Co ciekawe, firma założona prawie 30 lat temu funkcjonuje do dziś, a na całym świecie wirtualne biura umożliwiają prosperowanie przedsiębiorstw bez dużych nakładów finansowych. Idea wirtualnego biura polega na zarejestrowaniu podmiotu gospodarczego pod wskazanym adresem bez konieczności wynajmu lokalu. Dodatkowo wiele e-biur jak np. Business Care 24, oferuje różne usługi dodatkowe:

  • rejestrację podmiotów gospodarczych w ZUS, US, GUS, KRS,
  • obsługę korespondencji,
  • obsługę poczty elektronicznej,
  • indywidualne numery telefoniczne,
  • obsługę prawną,
  • prowadzenie księgowości,
  • doradztwo podatkowe,
  • wsparcie prawne i informatyczne.

Wirtualne biuro to realne wsparcie dla początkujących przedsiębiorców oraz freelancerów oraz znaczna redukcja kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Kompleksowa obsługa e-biura umożliwia prowadzenie firmy pod prestiżowym adresem oraz pomoc w wielu kwestiach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa oraz spore oszczędności. Sprawdź pakiety w atrakcyjnych cenach wirtualnego biura Business Care 24 i poznaj opinie naszych klientów na forum.

Skontaktuj się z nami

Businesscare24 Sp. z o.o.
Rembrandta 4A/39
03-531 Warszawa
NIP: 5242940347

tel.: +48 792 087 009
e-mail: info@businesscare24.pl