Skip to main content

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w wirtualnym biurze?

02
cze, 2023
Wirtualne biuro cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Redukcja kosztów firmowych i dostęp do usług na najwyższym poziomie sprawiają, że coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnego lokalu biurowego na rzecz wirtualnego adresu. Czy obcokrajowcy zakładając działalność gospodarczą w Polsce również mogą skorzystać z nowoczesnego rozwiązania dla firm?

Dlaczego warto zarejestrować działalność gospodarczą pod wirtualnym adresem?

Biuro wirtualne to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na zmniejszeniu kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i wysokiej jakości usług. Wirtualne biuro pozwala korzystać z adresu siedziby firmy w prestiżowej lokalizacji w najniższej cenie na rynku, a także z wielu usług dodatkowych zawartych w atrakcyjnych pakietach dla firm. Wirtualny adres do rejestracji firmy w US, GUS, ZUS i KRS, korespondencji i celów marketingowych to znaczna oszczędność w porównaniu z wynajmem, wyposażeniem i utrzymaniem lokalu biurowego, zwłaszcza w Warszawie i okolicach. Dodatkowym atutem rejestracji firmy w wirtualnym biurze jest możliwość korzystania z wirtualnego sekretariatu czyli obsługi korespondencji firmowej, doradztwa podatkowego, usług księgowych, obsługi prawnej czy pomocy w rejestracji spółek w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dzięki nowoczesnym usługom wirtualnego biura przedsiębiorca może liczyć na wsparcie doświadczonych profesjonalistów z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego i cywilnego, księgowości i marketingu. Wirtualne biuro w Warszawie wyróżnia się elastyczną ofertą, ciekawymi promocjami dla nowych i stałych klientów, a także możliwością załatwienia wszelkich formalności w ciągu 24h. Z innowacyjnych usług dla firm mogą skorzystać prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, spółkę akcyjną, spółkę komandytową i spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rejestracja firmy pod wirtualnym adresem przez cudzoziemca

Wirtualny adres w Warszawie cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Czy z usług e-biura mogą korzystać również obcokrajowcy prowadzący działalność gospodarczą w Polsce? Okazuje się, że cudzoziemcy zakładający firmę w naszym kraju mogą wybrać adres siedziby: stacjonarny lub wirtualny, zatem obywatele krajów Unii Europejskiej i spoza UE mogą bez przeszkód korzystać z nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorców. W przypadku rejestracji firmy przez obcokrajowca wymagany jest dokument tożsamości oraz dokument potwierdzający legalność pobytu w naszym kraju jak: zezwolenie na pobyt stały, zezwolenie na pobyt czasowy, status uchodźcy, zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE.

Wsparcie cudzoziemców w zakładaniu działalności gospodarczej

Zwiększone zainteresowanie prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce przez obcokrajowców wpłynęło na dostosowanie usług do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców. Dzięki wieloletniej współpracy z cenioną, warszawską  kancelarią prawną możemy zaoferować naszym klientom wsparcie w procesie zakładania działalności gospodarczej, uzyskaniu zezwolenia na pobyt, pozwolenia na pracę, zezwolenia na zakup nieruchomości w Polsce. Wirtualne biuro  BusinessCare24 od wielu lat wspiera przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, co potwierdzają pozytywne opinie klientów na forum wirtualny adres Warszawa, co wpływa na zwiększone zaufanie klientów spoza granic naszego kraju. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, smsowo lub osobiście i sprawdź, jak możemy pomóc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń i profesjonalnym prowadzeniu własnego biznesu w Polsce.
ac

Popular Articles

Czym jest status uchodźcy?

Prawo międzynarodowe umożliwia osobom uciekającym przed wojną, prześladowania…

Czy obcokrajowiec może założyć firmę w wirtualnym biurze?

Wirtualne biuro cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. R…

Karta Polaka – czym jest i kto może otrzymać?

Karta Polaka jest dokumentem potwierdzającym przynależność do Narodu Polskieg…